DC24PF1RSMA TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ GRID RP-SMA ML 30"
Packaging: Bulk
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.483GHz
Gain: 24dBi
Termination: RP-SMA Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Parabolic Grid
Height (Max): 24.000" (609.60mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DC24PF1RSMA TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ GRID RP-SMA ML 30", Packaging: Bulk, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.483GHz, Gain: 24dBi, Termination: RP-SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Parabolic Grid, Height (Max): 24.000" (609.60mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz.