DC35-26P-NF TE Connectivity Laird
IAS-BRO-Telecom-Backhaul%200115.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 3.3/3.5GHZ GRID CAB 30"
Packaging: Bulk
Features: Cable - 762mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 3.4GHz ~ 3.6GHz
Gain: 26dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Parabolic Grid
Frequency Group: UHF (3GHz ~ 4GHz)
Frequency (Center/Band): 3.3GHz, 3.5GHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DC35-26P-NF TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 3.3/3.5GHZ GRID CAB 30", Packaging: Bulk, Features: Cable - 762mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 3.4GHz ~ 3.6GHz, Gain: 26dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Parabolic Grid, Frequency Group: UHF (3GHz ~ 4GHz), Frequency (Center/Band): 3.3GHz, 3.5GHz.