Produkte > TGS > DC450K0000S024
DC450K0000S024
DC450K0000S024 TGS
DC450K0000S024.pdf
Hersteller: TGS
Description: 450KHZ DISCRIMINATOR 2 PADS C24
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Filter Type: Discriminator
Size / Dimension: 0.244" L x 0.236" W (6.20mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 450kHz Center
Insertion Loss: 3dB
Height (Max): 0.122" (3.10mm)
Bandwidth: 4 kHz
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DC450K0000S024 TGS
Description: 450KHZ DISCRIMINATOR 2 PADS C24, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Filter Type: Discriminator, Size / Dimension: 0.244" L x 0.236" W (6.20mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 450kHz Center, Insertion Loss: 3dB, Height (Max): 0.122" (3.10mm), Bandwidth: 4 kHz.