Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > DC450K0000S049
DC450K0000S049
DC450K0000S049 NextGen Components
DC450K0000S049.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: 450KHZ DISCRIMINATOR 2 PADS
Filter Type: Discriminator
Size / Dimension: 0.244" L x 0.236" W (6.20mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 450kHz
Height (Max): 0.122" (3.10mm)
auf Bestellung 20000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DC450K0000S049 NextGen Components
Description: 450KHZ DISCRIMINATOR 2 PADS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Filter Type: Discriminator, Size / Dimension: 0.244" L x 0.236" W (6.20mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 450kHz, Height (Max): 0.122" (3.10mm).