Produkte > TGS > DC455K0000S128
DC455K0000S128
DC455K0000S128 TGS
DC455K0000S128.pdf
Hersteller: TGS
Description: 455KHZ DISCRIMINATOR 2 PADS C28
Filter Type: Discriminator
Size / Dimension: 0.244" L x 0.236" W (6.20mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 455kHz Center
Insertion Loss: 3dB
Height (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Bandwidth: 4 kHz
auf Bestellung 200000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DC455K0000S128 TGS
Description: 455KHZ DISCRIMINATOR 2 PADS C28, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Filter Type: Discriminator, Size / Dimension: 0.244" L x 0.236" W (6.20mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 455kHz Center, Insertion Loss: 3dB, Height (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Bandwidth: 4 kHz.