Produkte > TGS > DC455K0000S132
DC455K0000S132
DC455K0000S132 TGS
DC455K0000S132.pdf
Hersteller: TGS
Description: CER FILTER 455KHZ DISCRIMINATOR
Filter Type: Discriminator
Size / Dimension: 0.244" L x 0.236" W (6.20mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 455kHz Center
Height (Max): 0.122" (3.10mm)
auf Bestellung 200000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DC455K0000S132 TGS
Description: CER FILTER 455KHZ DISCRIMINATOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Filter Type: Discriminator, Size / Dimension: 0.244" L x 0.236" W (6.20mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 455kHz Center, Height (Max): 0.122" (3.10mm).