DC8002312 Eaton Wiring Devices
skuPage.DC8002312.pdf
Hersteller: Eaton Wiring Devices
Description: STRREL DC GRIP 2.31-2.44" 3"NPT
Packaging: Bulk
Color: Silver
Material: Aluminum
Thread Size: 3" NPT
Type: Cable Grip
Outside Cable Diameter (Max): 2.440" (61.98mm)
Outside Cable Diameter (Min): 2.310" (58.67mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DC8002312 Eaton Wiring Devices
Description: STRREL DC GRIP 2.31-2.44" 3"NPT, Packaging: Bulk, Color: Silver, Material: Aluminum, Thread Size: 3" NPT, Type: Cable Grip, Outside Cable Diameter (Max): 2.440" (61.98mm), Outside Cable Diameter (Min): 2.310" (58.67mm).