DC95H303VN
DC95H303VN Amphenol Thermometrics
AAS-920-273H-Thermometrics-NTC-Type-95-091819-web.pdf
Hersteller: Amphenol Thermometrics
Description: THERMISTOR NTC 30KOHM 3936K BEAD
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -80°C ~ 150°C
B25/85: 3936K
Resistance in Ohms @ 25°C: 30K
Resistance Tolerance: ±0.1°C
Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm)
Part Status: Active
Power - Max: 75 mW
auf Bestellung 865 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DC95H303VN Amphenol Thermometrics
Description: THERMISTOR NTC 30KOHM 3936K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -80°C ~ 150°C, B25/85: 3936K, Resistance in Ohms @ 25°C: 30K, Resistance Tolerance: ±0.1°C, Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm), Part Status: Active, Power - Max: 75 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DC95H303VN DC95H303VN Hersteller : Amphenol Advanced Sensors AAS-920-273H-Thermometrics-NTC-Type-95-091819-web.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 30KOhm +/-.1C Epoxy Interchangeable Chip