Produkte > RULAND MANUFACTURING > DCD32-20MM-1/2"-A
DCD32-20MM-1/2"-A
DCD32-20MM-1/2"-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 20 MM X 1/2" DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 2.519" (64.00mm) Length
Part Status: Active
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DCD32-20MM-1/2"-A Ruland Manufacturing
Description: 20 MM X 1/2" DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 2.519" (64.00mm) Length, Part Status: Active.