DCE9028PRFSMF
DCE9028PRFSMF TE Connectivity Laird
ANT-DS-RFID-DCE%200115.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: ANTENNA 8DBI 902-928MHZ
Packaging: Bulk
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Gain: 9dBi
Termination: SMA Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.3
Antenna Type: Panel
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DCE9028PRFSMF TE Connectivity Laird
Description: ANTENNA 8DBI 902-928MHZ, Packaging: Bulk, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Gain: 9dBi, Termination: SMA Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.3, Antenna Type: Panel, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz.