Produkte > LEMO > DCP.99.055.TC
DCP.99.055.TC LEMO
unipole_multipole.pdf
Hersteller: LEMO
Description: WRENCH OPEN END 5.5MM 3.07"
Packaging: Bag
Length: 3.07" (78.0mm)
Tool Type: Open End
End - Size: 5.5mm
Finish: Chrome Finish
Measurement Type: Metric
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DCP.99.055.TC LEMO
Description: WRENCH OPEN END 5.5MM 3.07", Packaging: Bag, Length: 3.07" (78.0mm), Tool Type: Open End, End - Size: 5.5mm, Finish: Chrome Finish, Measurement Type: Metric.