Produkte > RULAND MANUFACTURING > DCSK32-18MM-1/2"-A
DCSK32-18MM-1/2"-A
DCSK32-18MM-1/2"-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 18 MM X 1/2" DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 1.813" (46.10mm) Length
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DCSK32-18MM-1/2"-A Ruland Manufacturing
Description: 18 MM X 1/2" DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 1.813" (46.10mm) Length.