Produkte > RULAND MANUFACTURING > DCSK36-14MM-1/2"-A
DCSK36-14MM-1/2"-A
DCSK36-14MM-1/2"-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 14 MM X 1/2" DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 2.250" (57.15mm) Outer Diameter x 2.313" (58.80mm) Length
Part Status: Active
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DCSK36-14MM-1/2"-A Ruland Manufacturing
Description: 14 MM X 1/2" DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 2.250" (57.15mm) Outer Diameter x 2.313" (58.80mm) Length, Part Status: Active.