Produkte > RULAND MANUFACTURING > DCSK36-28MM-1"-A
DCSK36-28MM-1"-A
DCSK36-28MM-1"-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 28 MM X 1" DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 2.250" (57.15mm) Outer Diameter x 2.313" (58.80mm) Length
auf Bestellung 13 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DCSK36-28MM-1"-A Ruland Manufacturing
Description: 28 MM X 1" DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 2.250" (57.15mm) Outer Diameter x 2.313" (58.80mm) Length.