Produkte > MECHATRONICS BEARING GROUP > DDRI418ZZHA3P25LO1
DDRI418ZZHA3P25LO1
DDRI418ZZHA3P25LO1 Mechatronics Bearing Group
SR144ZZ.pdf
Hersteller: Mechatronics Bearing Group
Description: SR144ZZ BEAR 1/8"ID 1/4"OD 7/64"
Features: Shield (2)
Packaging: Bulk
Type: Ball Bearing
Width: 0.109" (2.78mm)
Outer Diameter: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Inner Diameter: 0.125" (3.18mm) 1/8"