Produkte > MECHATRONICS BEARING GROUP > DDRI814ZZRA3P25LY121
DDRI814ZZRA3P25LY121
DDRI814ZZRA3P25LY121 Mechatronics Bearing Group
SSRI814ZZ.pdf
Hersteller: Mechatronics Bearing Group
Packaging: Bulk
Features: Shield (2)
Type: Ball Bearing
Outer Diameter: 0.500" (12.70mm) 1/2"
Inner Diameter: 0.250" (6.35mm) 1/4"