Produkte > KILO INTERNATIONAL > DDSPT-75-1-6
DDSPT-75-1-6
DDSPT-75-1-6 Kilo International
DDSPT_PNB_fv3_2.png
Hersteller: Kilo International
Description: KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL
Packaging: Bulk
Features: 4-40 Set Screw, Push to Turn
Color: Clear Gloss
Material: Metal
Shaft Size: 0.125" (3.18mm)
Diameter: 0.750" (19.05mm), 1.113" (28.27mm) Skirt
Style: Cylindrical with Skirt
Type: Knurled, Straight
Height: 0.750" (19.05mm)
Indicator: Line on Skirt
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DDSPT-75-1-6 Kilo International
Description: KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL, Packaging: Bulk, Features: 4-40 Set Screw, Push to Turn, Color: Clear Gloss, Material: Metal, Shaft Size: 0.125" (3.18mm), Diameter: 0.750" (19.05mm), 1.113" (28.27mm) Skirt, Style: Cylindrical with Skirt, Type: Knurled, Straight, Height: 0.750" (19.05mm), Indicator: Line on Skirt.