Produkte > MURATA > DE1E3RA222MJ4BQ01F
DE1E3RA222MJ4BQ01F
DE1E3RA222MJ4BQ01F MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; X1,Y1; 2200pF; 500VAC; ±20%; THT; 10mm; Ø: 11mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: X1; Y1
Capacitance: 2.2nF
Tolerance: ±20%
Mounting: THT
Terminal pitch: 10mm
Diameter: 11mm
Manufacturer series: DE1
Leads: radial
Operating temperature: -40...125°C
Height: 6mm
Body dimensions: Ø11x6mm
Operating voltage: 500V AC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DE1E3RA222MJ4BQ01F MURATA
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; X1,Y1; 2200pF; 500VAC; ±20%; THT; 10mm; Ø: 11mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: X1; Y1, Capacitance: 2.2nF, Tolerance: ±20%, Mounting: THT, Terminal pitch: 10mm, Diameter: 11mm, Manufacturer series: DE1, Leads: radial, Operating temperature: -40...125°C, Height: 6mm, Body dimensions: Ø11x6mm, Operating voltage: 500V AC.