DEO200M315
DEO200M315 Eaton - Bussmann Electrical Division
bus-iec-ds-4117-deofuselinks.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CRTRDGE 200A 415VAC CYLINDR
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Size / Dimension: 1.161" Dia x 1.850" L (29.50mm x 47.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 200A
Mounting Type: Bolt Mount
Applications: Electrical, Industrial, Motor Protection
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 80kA
Voltage Rating - AC: 415 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DEO200M315 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CRTRDGE 200A 415VAC CYLINDR, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), Size / Dimension: 1.161" Dia x 1.850" L (29.50mm x 47.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 200A, Mounting Type: Bolt Mount, Applications: Electrical, Industrial, Motor Protection, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 80kA, Voltage Rating - AC: 415 VAC.
Weitere Produktangebote DEO200M315
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DEO200M315 DEO200M315 Hersteller : Bussmann / Eaton coois00615_1-2264219.pdf Specialty Fuses 200M315 415V AC BS88