Produkte > OPTILAB > DFB-1310C-PM-150
DFB-1310C-PM-150
DFB-1310C-PM-150 Optilab
DFB-1310C-PM.pdf
Hersteller: Optilab
Description: DFB LASER, 1270-1330 NM, UP TO 2
Power (Watts): 150mW
Packaging: Case
Package / Case: 14-Butterfly
Wavelength: 1310nm
Current Rating (Amps): 500mA
Voltage - Input: 2.5V
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DFB-1310C-PM-150 Optilab
Description: DFB LASER, 1270-1330 NM, UP TO 2, Power (Watts): 150mW, Packaging: Case, Package / Case: 14-Butterfly, Wavelength: 1310nm, Current Rating (Amps): 500mA, Voltage - Input: 2.5V, Part Status: Active.