Produkte > OPTILAB > DFB-1550C-PM-50
DFB-1550C-PM-50
DFB-1550C-PM-50 Optilab
DFB-1550C-PM.pdf
Hersteller: Optilab
Description: DFB LASER, 1550-1553 NM, UP TO 6
Power (Watts): 50mW
Packaging: Case
Package / Case: 14-Butterfly
Wavelength: 1550nm
Current Rating (Amps): 500mA
Voltage - Input: 2.5V
Produktbewertung abgeben
Technische Details DFB-1550C-PM-50 Optilab
Description: DFB LASER, 1550-1553 NM, UP TO 6, Power (Watts): 50mW, Packaging: Case, Package / Case: 14-Butterfly, Wavelength: 1550nm, Current Rating (Amps): 500mA, Voltage - Input: 2.5V, Part Status: Active.