Produkte > OPTILAB > DFB-1550H-PM-20
DFB-1550H-PM-20
DFB-1550H-PM-20 Optilab
DFB-1550H-PM.pdf
Hersteller: Optilab
Description: DFB LASER 1550 NM TO 1553 NM UP
Power (Watts): 20mW
Packaging: Case
Package / Case: 14-Butterfly
Wavelength: 1550nm
Current Rating (Amps): 500mA
Voltage - Input: 2.5V
Produktbewertung abgeben
Technische Details DFB-1550H-PM-20 Optilab
Description: DFB LASER 1550 NM TO 1553 NM UP, Power (Watts): 20mW, Packaging: Case, Package / Case: 14-Butterfly, Wavelength: 1550nm, Current Rating (Amps): 500mA, Voltage - Input: 2.5V, Part Status: Active.