DFS15P-LA Eaton Wiring Devices
decorator-quiet-fan-speed-control-spec-sheet.pdf
Hersteller: Eaton Wiring Devices
Description: FAN DIMMER SP, 3 WAY 1.5A 120V L
Packaging: Bulk
Length: 4.20" (106.7mm)
Fan Accessory Type: AC Fan Speed Control Unit
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DFS15P-LA Eaton Wiring Devices
Description: FAN DIMMER SP, 3 WAY 1.5A 120V L, Packaging: Bulk, Length: 4.20" (106.7mm), Fan Accessory Type: AC Fan Speed Control Unit.