DGH504M8R1
DGH504M8R1 Cornell Dubilier - CDE
Cornell_Dubilier_DGH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Supercapacitors / Ultracapacitors 0.50F, 8.1V, 21x20x6.5mm
auf Bestellung 480 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DGH504M8R1 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAPACITOR 500MF 20% 8.1V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination: PC Pins, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C, Capacitance: 500 mF, Voltage - Rated: 8.1 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DGH504M8R1 DGH504M8R1 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles DGH.pdf Description: CAPACITOR 500MF 20% 8.1V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination: PC Pins
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C
Capacitance: 500 mF
Voltage - Rated: 8.1 V