DGH605Q2R7
DGH605Q2R7 Cornell Dubilier Knowles
DGH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAPACITOR 6F -10%, +30% 2.7V TH
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bag
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6 F
Voltage - Rated: 2.7 V
auf Bestellung 1188 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DGH605Q2R7 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAPACITOR 6F -10%, +30% 2.7V TH, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 6 F, Voltage - Rated: 2.7 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DGH605Q2R7 DGH605Q2R7 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE DGH.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 6F 2.7V 10*20
auf Bestellung 1332 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DGH605Q2R7 DGH605Q2R7 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor DGH.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 6F 2.7V 10*20