DGH674Q8R1
DGH674Q8R1 Cornell Dubilier - CDE
Cornell_Dubilier_DGH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Supercapacitors / Ultracapacitors 0.67F, 8.1V, 25x16x8.5mm
auf Bestellung 480 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DGH674Q8R1 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP 670MF -10%, +30% 8.1V TH, Packaging: Bag, Tolerance: -10%, +30%, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination: PC Pins, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C, Capacitance: 670 mF, Voltage - Rated: 8.1 V, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DGH674Q8R1 DGH674Q8R1 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles DGH.pdf Description: CAP 670MF -10%, +30% 8.1V TH
Packaging: Bag
Tolerance: -10%, +30%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination: PC Pins
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C
Capacitance: 670 mF
Voltage - Rated: 8.1 V
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)