Produkte > TEXMATE > DI-50-DCA-ID02
DI-50-DCA-ID02
DI-50-DCA-ID02 Texmate
Hersteller: Texmate
Description: Process DC AMP for 50mV or 100mV
Features: Configuration Utility Software
Packaging: Box
Output Type: Analog, Relay (4)
Mounting Type: Panel Mount
Type: Voltmeter
Termination Style: Plug In Screw Terminals
Voltage - Supply: 85 ~ 265VAC, 95 ~ 300VDC
Measuring Range: 50mV, 100mV
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Display Characters - Height: 0.560" (14.22mm)
Number of Characters Per Row: 5
Measuring Type: Voltage
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DI-50-DCA-ID02 Texmate
Description: Process DC AMP for 50mV or 100mV, Features: Configuration Utility Software, Packaging: Box, Output Type: Analog, Relay (4), Mounting Type: Panel Mount, Type: Voltmeter, Termination Style: Plug In Screw Terminals, Voltage - Supply: 85 ~ 265VAC, 95 ~ 300VDC, Measuring Range: 50mV, 100mV, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 92.00mm x 45.00mm, Display Characters - Height: 0.560" (14.22mm), Number of Characters Per Row: 5, Measuring Type: Voltage.