Produkte > BRADY CORPORATION > DIA-250-WT-PK
DIA-250-WT-PK
DIA-250-WT-PK Brady Corporation
Safety%20and%20Facility%20ID%20Catalog.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL WHITE 1=25PCS
Packaging: Bulk
Length: 0.250" (6.35mm)
Width: 0.125" (3.18mm)
Material - Body: Cloth
Label Type: Die Cut
Applications: Device Marker
Part Status: Active
Color - Background: White
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DIA-250-WT-PK Brady Corporation
Description: LABEL WHITE 1=25PCS, Packaging: Bulk, Length: 0.250" (6.35mm), Width: 0.125" (3.18mm), Material - Body: Cloth, Label Type: Die Cut, Applications: Device Marker, Part Status: Active, Color - Background: White.