Produkte > BRADY CORPORATION > DIA-250-YL-PK
DIA-250-YL-PK
DIA-250-YL-PK Brady Corporation
B-500.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL YELLOW 1=25PCS
Packaging: Bulk
Length: 0.250" (6.35mm)
Width: 0.125" (3.18mm)
Applications: Device Marker
Part Status: Active
Color - Background: Yellow
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DIA-250-YL-PK Brady Corporation
Description: LABEL YELLOW 1=25PCS, Packaging: Bulk, Length: 0.250" (6.35mm), Width: 0.125" (3.18mm), Material - Body: Cloth, Label Type: Die Cut, Applications: Device Marker, Part Status: Active, Color - Background: Yellow.