Produkte > BRADY CORPORATION > DIA-375-RD-PK
DIA-375-RD-PK
DIA-375-RD-PK Brady Corporation
B-500.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL RED 1=25PCS
Packaging: Bulk
Length: 0.375" (9.53mm)
Width: 0.187" (4.75mm)
Applications: Device Marker
Color - Background: Red
auf Bestellung 9 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DIA-375-RD-PK Brady Corporation
Description: LABEL RED 1=25PCS, Packaging: Bulk, Length: 0.375" (9.53mm), Width: 0.187" (4.75mm), Material - Body: Cloth, Label Type: Die Cut, Applications: Device Marker, Color - Background: Red.