Produkte > BRADY CORPORATION > DIA-375-YL-PK
DIA-375-YL-PK
DIA-375-YL-PK Brady Corporation
Safety%20and%20Facility%20ID%20Catalog.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL YELLOW 1=25PCS
Packaging: Bulk
Length: 0.375" (9.53mm)
Width: 0.187" (4.75mm)
Material - Body: Cloth
Label Type: Die Cut
Applications: Device Marker
Color - Background: Yellow
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DIA-375-YL-PK Brady Corporation
Description: LABEL YELLOW 1=25PCS, Packaging: Bulk, Length: 0.375" (9.53mm), Width: 0.187" (4.75mm), Material - Body: Cloth, Label Type: Die Cut, Applications: Device Marker, Color - Background: Yellow.