Produkte > BRADY CORPORATION > DIA-500-WT-PK
DIA-500-WT-PK
DIA-500-WT-PK Brady Corporation
B-500.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL WHITE 1=25PCS
Packaging: Bulk
Length: 0.500" (12.70mm)
Width: 0.250" (6.35mm)
Applications: Device Marker
Color - Background: White
auf Bestellung 4 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DIA-500-WT-PK Brady Corporation
Description: LABEL WHITE 1=25PCS, Packaging: Bulk, Length: 0.500" (12.70mm), Width: 0.250" (6.35mm), Material - Body: Cloth, Label Type: Die Cut, Applications: Device Marker, Color - Background: White.