Produkte > DIGIKEY STANDARD > DKS-BBOARD3.3
DKS-BBOARD3.3
DKS-BBOARD3.3 DigiKey Standard
4935_DKS_Breadboards_DS.pdf
Hersteller: DigiKey Standard
Description: DIGI-KEY BREADBOARD 3.3
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.30" x 2.14" (83.8mm x 54.4mm)
Type: Terminal Strip (No Frame)
Number of Terminal Strips: 1
Number of Distribution Buses: 2
Number of Tie Points (Total): 400
Number of 5-Tie Point Terminals: 60
Part Status: Active
auf Bestellung 706 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DKS-BBOARD3.3 DigiKey Standard
Description: DIGI-KEY BREADBOARD 3.3, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.30" x 2.14" (83.8mm x 54.4mm), Type: Terminal Strip (No Frame), Number of Terminal Strips: 1, Number of Distribution Buses: 2, Number of Tie Points (Total): 400, Number of 5-Tie Point Terminals: 60, Part Status: Active.