Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > DL-060-12-00-00-00
DL-060-12-00-00-00
DL-060-12-00-00-00 Tark Thermal Solutions
DL-060-12-00-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly for Medical, Direct-Liquid, 3.94x2.36x1.54 in
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DL-060-12-00-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-LIQ 59W, Packaging: Box, Weight: 0.882 lb (400.07 g), Dimensions - Overall: 100mm L x 60mm W x 39mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 63°C, Power - Input: 50 W, Heat Transfer Type: Direct to Liquid, Power - Cooling: 59 W, Current: 4.7 A, Voltage: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DL-060-12-00-00-00 DL-060-12-00-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems DL-060-12-00-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Direct Liquid 59W 4.2A 50W 100x60mm
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DL-060-12-00-00-00 DL-060-12-00-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems, Inc. DL-060-12-00-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-LIQ 59W
Packaging: Box
Weight: 0.882 lb (400.07 g)
Dimensions - Overall: 100mm L x 60mm W x 39mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 63°C
Power - Input: 50 W
Heat Transfer Type: Direct to Liquid
Power - Cooling: 59 W
Current: 4.7 A
Voltage: 12 V