Produkte > LAIRD THERMAL SYSTEMS > DL-120-24-00-00-00
DL-120-24-00-00-00
DL-120-24-00-00-00 Laird Thermal Systems
DL-120-24-00-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Laird Thermal Systems
Thermoelectric Assemblies Direct Liquid 122W 4.2A 101W 140x60mm
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DL-120-24-00-00-00 Laird Thermal Systems
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-LIQ 122W, Packaging: Box, Weight: 1.5 lbs (680.4 g), Dimensions - Overall: 140mm L x 60mm W x 39mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 62°C, Power - Input: 101 W, Heat Transfer Type: Direct to Liquid, Power - Cooling: 122 W, Part Status: Active, Current: 4.2 A, Voltage: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DL-120-24-00-00-00 DL-120-24-00-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems, Inc. DL-120-24-00-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-LIQ 122W
Packaging: Box
Weight: 1.5 lbs (680.4 g)
Dimensions - Overall: 140mm L x 60mm W x 39mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 62°C
Power - Input: 101 W
Heat Transfer Type: Direct to Liquid
Power - Cooling: 122 W
Part Status: Active
Current: 4.2 A
Voltage: 24 V