DME10P22K-F
DME10P22K-F Knowles / Illinois Capacitor
DME.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors DME 1KV 0.22uF
auf Bestellung 325 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DME10P22K-F Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 1KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.472" W (26.00mm x 12.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DME10P22K-F DME10P22K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE DME.pdf Film Capacitors DME 1KV 0.22uF
auf Bestellung 1101 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DME10P22K-F DME10P22K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles DME.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 1KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.472" W (26.00mm x 12.00mm)