DME10S22K-F
DME10S22K-F Cornell Dubilier - CDE
DME.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors DME 1KV 0.022uF
auf Bestellung 1623 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DME10S22K-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 1KVDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.610" L x 0.295" W (15.50mm x 7.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DME10S22K-F DME10S22K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles DME.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 10% 1KVDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.610" L x 0.295" W (15.50mm x 7.50mm)
auf Bestellung 317640 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
DME10S22K-F DME10S22K-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor DME.pdf Film Capacitors DME 1KV 0.022uF