DME1W3P3K-F
DME1W3P3K-F Cornell Dubilier Knowles
DME.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 3.3UF 10% 100VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 65V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
Size / Dimension: 0.728" L x 0.354" W (18.50mm x 9.00mm)
auf Bestellung 1173 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DME1W3P3K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 3.3UF 10% 100VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 65V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF, Size / Dimension: 0.728" L x 0.354" W (18.50mm x 9.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DME1W3P3K-F DME1W3P3K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE DME.pdf Film Capacitors DME 100V 3.3uF