DME4P22K-F
DME4P22K-F Cornell Dubilier Knowles
DME.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.728" L x 0.256" W (18.50mm x 6.50mm)
auf Bestellung 1848 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DME4P22K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.728" L x 0.256" W (18.50mm x 6.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DME4P22K-F DME4P22K-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) DME-3081577.pdf Film Capacitors DME 400V 0.22uF
auf Bestellung 1091 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DME4P22K-F DME4P22K-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor DME.pdf Film Capacitors DME 400V 0.22uF
DME4P22K-F DME4P22K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE DME.pdf Film Capacitors DME 400V 0.22uF