DME6S33K-F
DME6S33K-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
DME-3081577.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors DME 630V 0.033uF
auf Bestellung 1324 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DME6S33K-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.528" (13.40mm), Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.492" L x 0.256" W (12.50mm x 6.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DME6S33K-F DME6S33K-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor DME.pdf Film Capacitors DME 630V 0.033uF
auf Bestellung 1172 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
DME6S33K-F DME6S33K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE DME.pdf Film Capacitors DME 630V 0.033uF
DME6S33K-F DME6S33K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles DME.pdf Description: CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.528" (13.40mm)
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.492" L x 0.256" W (12.50mm x 6.50mm)