DME6S82K-F
DME6S82K-F Cornell Dubilier Knowles
DME.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.082UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 0.082 µF
Size / Dimension: 0.728" L x 0.276" W (18.50mm x 7.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DME6S82K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.082UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 0.082 µF, Size / Dimension: 0.728" L x 0.276" W (18.50mm x 7.00mm).
Weitere Produktangebote DME6S82K-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DME6S82K-F DME6S82K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE DME.pdf Film Capacitors DME 630V.082