DME6W2P2K-F
DME6W2P2K-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
DME-3081577.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors DME 630V 2.2uF
auf Bestellung 200 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DME6W2P2K-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 1.201" (30.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 1.220" L x 0.787" W (31.00mm x 20.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DME6W2P2K-F DME6W2P2K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles DME.pdf Description: CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 1.201" (30.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 1.220" L x 0.787" W (31.00mm x 20.00mm)
auf Bestellung 556 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
DME6W2P2K-F DME6W2P2K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE DME.pdf Film Capacitors DME 630V 2.2uF
auf Bestellung 200 Stücke:
DME6W2P2K-F DME6W2P2K-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor DME.pdf Film Capacitors DME 630V 2.2uF