DMM2P22K-F
DMM2P22K-F Cornell Dubilier Knowles
DMM.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DMM2P22K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm).
Weitere Produktangebote DMM2P22K-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DMM2P22K-F DMM2P22K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE DMM-7769.pdf Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors .22UF 250V 10%