DMT1P22K-F
DMT1P22K-F Cornell Dubilier - CDE
DMT-12545.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors .22uF 100Vdc
auf Bestellung 529 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DMT1P22K-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.669" (17.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 65V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.614" (15.60mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.819" L x 0.358" W (20.80mm x 9.10mm).
Weitere Produktangebote DMT1P22K-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DMT1P22K-F DMT1P22K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles DMT.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.669" (17.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 65V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.614" (15.60mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.819" L x 0.358" W (20.80mm x 9.10mm)