DMT2P22K-F
DMT2P22K-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
DMT-3081728.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors 0.22uF 200V 10%
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DMT2P22K-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.795" (20.20mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 125V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.724" (18.38mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.945" L x 0.413" W (24.00mm x 10.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DMT2P22K-F DMT2P22K-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor DMT.pdf Film Capacitors 0.22uF 200V 10%
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DMT2P22K-F DMT2P22K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE DMT.pdf Film Capacitors 0.22uF 200V 10%
auf Bestellung 24 Stücke:
DMT2P22K-F DMT2P22K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles DMT.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.795" (20.20mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 125V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.724" (18.38mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.945" L x 0.413" W (24.00mm x 10.50mm)