DMT6D47K-F
DMT6D47K-F Cornell Dubilier - CDE
DMT.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 600Vdc 0.0047uF
auf Bestellung 1001 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DMT6D47K-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 4700PF 10% 630VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.543" (13.80mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.503" (12.77mm), Part Status: Active, Capacitance: 4700 pF, Size / Dimension: 0.693" L x 0.283" W (17.60mm x 7.20mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DMT6D47K-F DMT6D47K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles DMT.pdf Description: CAP FILM 4700PF 10% 630VDC RAD
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.543" (13.80mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.503" (12.77mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF
Size / Dimension: 0.693" L x 0.283" W (17.60mm x 7.20mm)