DMT6S47K-F
DMT6S47K-F Cornell Dubilier Knowles
DMT.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.732" (18.60mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.779" (19.78mm)
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.882" L x 0.520" W (22.40mm x 13.20mm)
auf Bestellung 949 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DMT6S47K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.732" (18.60mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.779" (19.78mm), Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.882" L x 0.520" W (22.40mm x 13.20mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DMT6S47K-F DMT6S47K-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor DMT.pdf Film Capacitors 0.047uF 600V 10%
auf Bestellung 538 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
DMT6S47K-F DMT6S47K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE DMT.pdf Film Capacitors 0.047uF 600V 10%