Produkte > SUNON > DP203A2123LST.GN
DP203A2123LST.GN
DP203A2123LST.GN SUNON
Sunon AC Axial Fan & Blower.pdf dp203a2123lst_gn(a12003710g-00)0.pdf
Hersteller: SUNON
Category: AC230V Fans
Description: Fan: AC; axial; 230VAC; 120x120x38mm; 119m3/h(±10%); 36dBA; slide
Type of fan: AC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 230V AC
Fan dimensions: 120x120x38mm
Power consumption: 11W
Current rating: 60mA
Fan efficiency: 119m3/h (±10%)
Rotational rate/speed: 2000rpm
Current and power consumption tolerance: ±15%
Frequency: 50Hz
Min. insulation resistance: 500MΩ
Impeller material: thermoplastic
Enclosure material: aluminium
Leads: connectors
Operating temperature: -10...70°C
Flammability rating: UL94V-0
Static pressure: 2.03mm H2O
Leads dimensions: 2.8x0.3mm
auf Bestellung 3280 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DP203A2123LST.GN SUNON
Category: AC230V Fans, Description: Fan: AC; axial; 230VAC; 120x120x38mm; 119m3/h(±10%); 36dBA; slide, Type of fan: AC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 230V AC, Fan dimensions: 120x120x38mm, Power consumption: 11W, Current rating: 60mA, Fan efficiency: 119m3/h (±10%), Noise level: 36dBA, Kind of Bearing: slide, Rotational rate/speed: 2000rpm, Current and power consumption tolerance: ±15%, Frequency: 50Hz, Min. insulation resistance: 500MΩ, Impeller material: thermoplastic, Enclosure material: aluminium, Leads: connectors, Operating temperature: -10...70°C, Flammability rating: UL94V-0, Static pressure: 2.03mm H2O, Leads dimensions: 2.8x0.3mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DP203A2123LST.GN Hersteller : Sunon DP203A2123LST.GN
auf Bestellung 5505 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
DP203A2123LST
Produktcode: 92305
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller : Sunon Gehäuse, Halter, Montage- und Installationselemente > Lüfter und Zubehör
Abmessungen, mm: 120x120x38 mm
Spannung, V: 230 AC
Luftvolumen, m3/Stunde: 119 м³/год.
Leistung, Watt: 11 Вт
Lärm, dB: 36 дБ
Rotationsgeschwindigkeit, r/min: 2000 об/хв
Beschreibung: Підшипник ковзання "втулка"
Produkt ist nicht verfügbar
DP203A2123LST Hersteller : Sunon Fan DP12038.pdf Вентилятор скольжения, 120х120х38, 220В, 10Вт Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Power (Watts): 10.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 220 ~ 240VAC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Air Flow: 63.0 CFM (1.76m³/min)
Width: 38.50mm
Weight: 1.2 lbs (550 g)
Termination: 2 Terminals
Noise: 32.0dB(A)
Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Part Status: Active
DP203A-2123LST.GN DP203A-2123LST.GN Hersteller : Sunon (A12003710G-00)-2.pdf AC Fans Axial Fan, 120x120x38mm, 220-240VAC, 70.0/63CFM, 0.08/0.07"H2O, Sleeve, Terminal