DPP2S22K-F
DPP2S22K-F Cornell Dubilier Knowles
DPP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 140V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.591" L x 0.315" W (15.00mm x 8.00mm)
auf Bestellung 970 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DPP2S22K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 140V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.591" L x 0.315" W (15.00mm x 8.00mm).
Weitere Produktangebote DPP2S22K-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DPP2S22K-F DPP2S22K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE DPP-26740.pdf Film Capacitors .022UF 250V 10%