DPP4S33K-F
DPP4S33K-F Cornell Dubilier Knowles
DPP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.768" L x 0.394" W (19.50mm x 10.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DPP4S33K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.768" L x 0.394" W (19.50mm x 10.00mm).
Weitere Produktangebote DPP4S33K-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DPP4S33K-F DPP4S33K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE DPP.pdf Film Capacitors .033UF 400V 10%